تبلیغات
آموزش و یادگیری - ترفند های کامپیوتر
آموزش و یادگیری
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 18 شهریور 1389 توسط پاك نژاد

آشنایی با ترفند های خاموش کردن کامپیوتر

در این ترفند قصد دارم روش های بسیار جالبی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آنها میتوانید سیستم خود را تنها با استفاده از چند کلید موجود بر روی صفحه کلید Standby ،Hibernate ،Logoff ،Restart ،Shutdown و Switch User نمایید. لازم به ذکر است که کمتر کسی از این ترفندها آگاه است و همچنین با استفاده از آنها میتوانید سرعت کار با کامپیوتر را بیشتر کنید.

بدین منظور:
برای Shutdown کردن:
برای Shutdown نمودن سیستم با کیبورد، ابتدا دکمه ) Win مابین کلیدهای Alt و ( Ctrl را فشار داده و پس از نمایش منوی Start حرف U انگلیسی را دوبار با اندکی مکث میزنیم. خواهید دید که سیستم خاموش میشود.

Restart  کردن :
برای Restart نمودن سیستم با کیبورد، ابتدا دکمه ) Win مابین کلیدهای Alt و ( Ctrl را فشار داده (ترفندستان) و پس از نمایش منوی Start این بار کلیدهای U و سپس R را با اندکی مکث میزنیم. خواهید دید که سیستم Restart میشود.

 Standby کردن :
برای Standby نمودن سیستم با کیبورد، ابتدا دکمه ) Win مابین کلیدهای Alt و ( Ctrl را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلیدهای U و سپس S را با اندکی مکث میزنیم، خواهید دید که سیستم Standby میشود.

 Hibernate کردن  :
برای Hibernate نمودن سیستم با کیبورد، ابتدا دکمه ) Win مابین کلیدهای Alt و ( Ctrl را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلیدهای U و سپس H را با اندکی مکث میزنیم، خواهید دید که سیستم Hibernate میشود.

 Loggoff کردن:
برای Loggoff نمودن سیستم با کیبورد، ابتدا دکمه ) Win مابین کلیدهای Alt و ( Ctrl را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلید L را دوبار با اندکی مکث میزنیم. خواهید دید که سیستم Logoff میشود.

 

 



درباره وبلاگ
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از این وبلاگ چند درصد راضی هستید ؟






نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ